Потрібна страхівка авто? Замовте автострахування в Вишневому і в Києві

Сідаючи за кермо своєї машини автомобіліст, що навіть має багаторічний стаж водіння, не може бути гарантовано впевнений в дотриманні правил іншими учасниками дорожнього руху. Також ніхто не застрахований від несприятливої погоди, стихійних лих та інших факторів, які можуть вплинути на стан транспортного засобу, а також на здоров’я самого водія, його пасажирів, і пішоходів. Ми пропонуємо дізнатися, навіщо потрібна страховка машини в Києві.

Навіщо потрібна страховка машини?

На сьогоднішній день в Україні діє кілька програм автострахування, що дозволяють убезпечити всіх учасників руху на дорозі.

Найпоширенішими видами страховки авто є:

 • обов’язкова страховка цивільної відповідальності власників автомобілів – автоцивілка;
 •  добровільні види страховок: КАСКО, ДЦВ, на додаток до автоцивілки, а також ДНС.

На нашому сайті ви можете купити будь-який вид страховки на машину. замовивши зворотний дзвінок нашого координатора.

Види автострахування в Україні

КАСКО

Страховка машини в Вишневому

Цей тип автострахування дозволить покрити збитки, отримані в тому, випадку якщо автомобіль вкрадуть або пошкодять. Багато страхових компаній країни пропонують вигідні умови страхування за цією програмою з урахуванням всіх можливих ризиків. При цьому ціна на такий поліс залишається справедливою і доступною багатьом категоріям користувачів.

Перевага цієї страховки полягає ще і в тому, що клієнт може врегулювати отримані збитки при нанесенні збитку на суму до 25 000 грн в екстреному порядку. Також програма передбачає спрощену систему компенсації витрат при збитках на суму до 50 000 грн без надання підтверджуючих документів з відповідних органів. Спрощена система врегулювання збитків до 50 тис. грн. без довідки компетентних органів або у випадках, коли не можна визначити інших учасників аварії.

Крім цього, страховка включає надання технічної допомоги в дорозі, в тому числі:

 • консультації;
 • технічне обслуговування;
 • організаційну допомогу в разі поломки або аварії.

Тариф і ціна поліса КАСКО залежить від:

 • термінів, на які укладаються такі договори;
 • терміну експлуатації авто;
 • розміру франшизи;
 • області, в якій зареєстровано авто і т.д.

КАСКО 50 на 50

Ця програма може стати оптимальним рішенням для багатьох власників авто, і дозволить заощадити до 50% вартості страховки при відсутності страхової події.

Такий договір автострахування передбачає повну страховку, яка покриває всі ризики, так само, як і стандартний поліс повного КАСКО.

ОСАГО, автоцивілка або автоцивілка

Страхівка авто в Вишневому

Поліс ОСАГО – обов’язкова вимога, передбачене правовими нормами в Україні. Згідно Правил дорожнього руху, водій машини завжди повинен мати при собі такі документи: права, реєстраційні документи на авто і поліс Автоцивілки.

Винуватець аварії зобов’язаний самостійно компенсувати збитки тим, хто постраждав в результаті ДТП з його вини. Страхова ж компанія виплачує тільки страхові виплати.

Важливо також розуміти, що відсутність такої страховки може стати причиною тяжіння водія до адміністративної відповідальності і штрафу, який дорівнює ціні самого поліса.

Поліс ОСАГО покриває збитки на суму до 130 тисяч гривень, якщо ж завдано шкоди здоров’ю або життю – сума страхової виплати може досягати 260 тисяч гривень. До слова, багато клієнтів також купують поліси ДЦВ (добровільного страхування цивільної відповідальності), щоб збільшити суму страхової виплати. Так, при покупці ДЦВ – страхова виплата може досягати 1 мільйона гривень.

Зелена карта і страховка машини в Вишневому

Страховка Зелена карта один з важливих видів страхування автомобіля, які передбачає виплати водієві при пошкодженні автомобіля за кордоном або попаданні в ДТП за межами України.

Франшиза при оформленні страховки авто

Франшиза – це грошові кошти, які будуть відняті страховою компанією при виплаті загальної страхової суми, якщо буде необхідна компенсація збитку.

Суму франшизи або її відсутність ви можете вибрати при покупці поліса. Важливо: ціна страховки залежить від обраного розміру франшизи.

Стандартні розміри франшизи при покупці страховки на авто онлайн складають 1000 грн, 2000 грн або нульову франшизу.

Калькулятор страховки автомобіля Онлайн

Ви можете швидко дізнатися вартість необхідного виду страховки на машину, заповнивши контактну форму на нашому сайті і вказавши дані про транспортний засіб.

Наші координатори зв’яжуться з вами відразу після отримання заявки на розрахунок вартості поліса і складуть найбільш вигідну програму для вашого конкретного випадку.

  Від чого залежить ціна страховки на авто

  Вартість страховки залежить від умов договору, виду поліса, стажу водіння, віку авто і регіону її реєстрації.

  Де замовити поліс автострахування в Вишневому?

  Ви можете швидко замовити страховку авто в Вишневому, зателефонувавши нам за вказаними на сайті номерами телефонів. У нашій компанії надається безкоштовна доставка страховки при оформленні поліса від 1000 грн.

  Крім того, ми пропонуємо зручні умови оформлення страховки – копії документів ви можете відправити нам в вайбер, і в найкоротші терміни ми оформимо договір страхування, не відволікаючи вас від важливих справ.

  Як оформити страховку на авто онлайн в Києві та Київській області?

  Для жителів столиці та інших міст Київської області ми пропонуємо зручну систему оформлення страховки на авто Онлайн. Напишіть нам або зателефонуйте і протягом 1-2 днів отримаєте страховий поліс прямо на email.